Jihlava – práce v Jihlavě, nabídka

Aktuální volná pracovní místa, Jihlava. Nabídka práce v Jihlavě inzerovaná přes vybrané největší pracovní weby a také přes úřad práce v Jihlavě.

Další možnosti nalezení zaměstnání na Jihlavsku: přes pracovní agentury (seznam agentur), přímo u firem (důležitá průmyslová odvětví v okrese JI a firmy). Brigády a práce Jihlavsko.

Nabídka práce Jihlava

Nabídka práce v Jihlavě na největších českých pracovních portálech:

Na uvedených webových stránkách najdete nejen pracovní nabídky zaměstnání, ale také brigády pro Jihlava.

Úřad práce v Jihlavě

Volná místa úřadu práce Jihlava jsou zveřejněny na integrovaném portále Ministerstva práce a sociálních věcí.

Úřad práce Jihlava – kontaktní údaje
Úřad práce – všechny okresy a základní informace

Brigády Jihlava

Vhodnou brigádu v Jihlavě vám pomůže zprostředkovat personální agentura s pobočkou v Jihlavě. Pracovní nabídky najdete na jejich webových stránkách. Hledat můžete samozřejmě i přímo ve firmách a na jejich webech.
Ohledně možností nalezení brigády v Jihlavě najdete více informací později v samostatném článku Brigády Jihlava.

Brigáda a práce v okolí Jihlavy

Brigády a nabídka práce Pelhřimov – volná místa v okrese
Brigády a nabídka práce Třebíč – volná místa v okrese
Brigády a nabídka práce Jindřichův Hradec – volná místa v okrese

Volná místa Jihlava – další možnosti

V hospodářsky důležitých odvětvích a ve větších podnicích je větší šance najít volná pracovní místa. Velké firmy také nabízejí možnosti zaměstnání pro více profesí, a to jak pro vysoce kvalifikované pracovníky, tak i pro nekvalifikované dělníky nebo dělníky nízkou kvalifikací. Nabídka práce může být zveřejněna na web stránkách podniku a často i na úřadě práce.

Možnosti práce Jihlava:
Jihlava jako krajské město nabízí mnoho pracovních příležitostí. Nejsilnější zastoupení mají firmy vyrábějící různé díly pro automobilový průmysl.
Bezesporu největším jihlavským podnikem a to nejen v oblasti dodavatelů pro automobilový průmysl je se svými třemi výrobními závody (Humpolecká, Na Dolech, Pávov) firma BOSCH DIESEL s.r.o., výrobce součástí dieselových motorů (vstřikovací čerpadla, ventily).
Možnosti zaměstnání v Jihlavě mohou nabídnou i další firmy navázány na výrobu automobilů. Například:

  • Automotive Lighting s.r.o. (výroba světlometů pro automobily) Pávov
  • MOTORPAL, a.s. (výroba vstřikovacích systémů pro dieselové motory)
  • Swoboda – Stamping, s.r.o. (výroba výlisků pro automobilový průmysl)
  • Swoboda CZ s.r.o. (výroba součástek pro automobilový průmysl)

Také firmy podnikající v elektrotechnickém průmyslu dodávají díly pro automobilky. Například TESLA Jihlava, a.s. vyrábí konektory, kontakty a plastové díly pro automobilový a elektrotechnický průmysl, nebo firma KOSYKA, s.r.o. se zabývá výrobou kabeláží a montáží konektorů pro automobilový průmysl a elektroniku. Ve městě Brtnice, vzdáleném 10km jihovýchodně od Jihlavy se také firma PROCEMM s.r.o. zabývá výrobou kabeláže.

Práce v Jihlavě v potravinářství:
Pracovní příležitosti v Jihlavě může nabídnout i potravinářský průmysl.  V tomto odvětví působí například firma LAPEK, a.s., výrobce pekařských a cukrářských výrobků, nebo Moravia Lacto a.s., zabývající se výrobou mléčných výrobků – sýrů, mléka, másla, syrovátky, nebo také Pivovar Jihlava, a.s., výrobce piva. V Jihlavě sídlí také firma Tchibo Praha spol. s r.o..

Další možnosti práce na Jihlavsku mohou nabídnout především výrobci masných a uzenářských výrobků, například známé Kostelecké uzeniny a.s. v Kostelci nebo firma Krahulík-MASOZÁVOD Krahulčí, a.s. v Telči. Možnosti zaměstnání v potravinářství může nabídnout také město Polná.

Mezi významné firmy v okrese patří také zpracovatelé dřeva a výrobci nábytku. V Jihlavě například:

  • KRONOSPAN CR, spol. s r.o. (výroba laminovaných dřevotřískových desek a pracovních desek)
  • Masonite CZ spol. s r.o. (výroba dveří a dveřních komponentů)
  • SAPELI, a.s. (výroba dýhovaných dveří a zárubní) (sídlo Polná)

V obci Olšany sídlí firma POSPÍCHAL ČALOUNĚNÝ NÁBYTEK CZ a.s., výrobce čalouněného nábytku a skeletů nábytku (provoz Stonařov).

K významným tradičním výrobním podnikům v Jihlavě patří Moravské kovárny, a.s., vyrábějící zápustkové výkovky z oceli a také firma Bohemia Jihlava, a.s., která vyrábí výrobky z olovnatého křišťálu. Sklářství na Jihlavsku zastupuje například také firma Gold-Crystal s.r.o. v Jihlavě, nebo Sklárna Janštejn, s.r.o. se sídlem v obci Horní Dubenky.

V Jihlavě sídlí také výrobce pásů (dopravních, technologických a pod.), firma Ammeraal Beltech s.r.o..

Mezi další významné zaměstnavatele v Jihlavě, u kterých je možné se ucházet o zaměstnání lze zařadit zdravotnická zařízení, školská zařízení (od mateřských škol až po vysokou školu) a také úřady státní správy (obecné, městské, úřad práce a pod.).

Možnosti práce v dalších městech okresu Jihlava:

Práce Třešť

Významnými firmami ve městě Třešť je například strojírenský podnik PEZAG a.s., nebo VÝVOJ, oděvní družstvo v Třešti, který vyrábí společenské a profesní oděvy.

Práce město Polná

Možnosti zaměstnání v Polné je možné hledat především v potravinářském průmyslu a u výrobců stavebních dílů. Potravinářství zastupuje například firma Amylon, a.s., výrobce pšeničného škrobu, lepku, škrobového sirupu a maltodextrinu, nebo Mlékárna Polná spol. s r.o., zabývající se výrobou sýrů.
V Polné sídlí také firma DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o., výrobce plastových a hliníkových oken, vchodových dveří, zimních zahrada a prosklených fasád i firma TKZ Polná, spol. s r.o., která se zabývá výrobou stavebního a nábytkového kování.

Jihlavsko nabízí také široké uplatnění v zemědělství.

Pracovní příležitosti v okrese Jihlava nabízí také město Telč a Chotěboř.

Nabídka práce Jihlava ZPS, TZP

Možnosti práce v Jihlavě pro občany se změněnou pracovní schopností:

Nabídka práce Jihlava ZPS, TZP na úřadě práce.

Pracovní agentury v Jihlavě

Mezi největší personální agentury v Jihlavě, patří především:

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Index Nosluš s.r.o.

které kromě trvalého zaměstnání nabízejí i brigády (brigády pro studenty).

Další agentury práce Jihlava:

Ďalšie zdroje informácií: