Kutná Hora – práce v Kutné Hoře, nabídka

Nabídky zaměstnání, Kutná Hora. Linky na vybrané velké pracovní portály, na kterých inzerují volná pracovní místa na Kutnohorsku samotné firmy i personální agentury. Odkaz na pracovní nabídky, které jsou inzerovány přes úřad práce v Kutné Hoře.

Další tipy snažící se pomoct při hledání zaměstnání (brigády) v okrese KH. Regionálně významná odvětví, agentury práce – Kutnohorsko.

Nabídka práce Kutná Hora

Nabídka práce v Kutné Hoře na největších českých pracovních portálech:

Na uvedených webových stránkách najdete nejen pracovní nabídky zaměstnání, ale také brigády pro Kutná Hora.

Úřad práce v Kutné Hoře

Volná místa úřadu práce Kutná Hora jsou zveřejněny na integrovaném portále Ministerstva práce a sociálních věcí.

Úřad práce Kutná Hora – kontaktní údaje
Úřad práce – všechny okresy a základní informace

Brigády Kutná Hora

Pokut hledáte brigády v Kutné Hoře, nebo jinde máte na výběr dvě možnosti: zprostředkování brigády personální agenturou, nebo její samostatné aktivní hledání. Ideální je jejich kombinace.
Možnosti hledání podrobněji a více různých informací na téma brigáda v Kutné Hoře najdete později v samostatném článku Brigády Kutná Hora.

Brigáda a práce v okolí Kutné Hory

Brigády a nabídka práce Praha – volná místa v okrese
Brigády a nabídka práce Benešov – volná místa v okrese
Brigády a nabídka práce Kolín – volná místa v okrese
Brigády a nabídka práce Havlíčkův Brod – volná místa v okrese
Brigády a nabídka práce Pardubice – volná místa v okrese
Brigády a nabídka práce Chrudim – volná místa v okrese

Volná místa Kutná Hora – další možnosti

Vysoký počet zaměstnanců v mnoha městech nachází uplatnění v regionálně významných odvětvích a v regionálně významných podnicích. Větší podniky také častěji hledají náhradu za odchozí zaměstnance, ale také častěji rozšiřují výrobu a hledají zaměstnance nové. Tyto podniky nejčastěji inzerují volná místa na vlastních firemních webech, ale využívají i úřad práce.

Možnosti práce Kutná Hora:
V Kutné hoře se nachází hned několik velkých firem, působících v různých odvětvích průmyslu. V odvětví těžkého průmyslu má bohatou tradici slévárenství. Nejvýznamnějším kutnohorským podnikem v této oblasti je ČKD Kutná Hora, a.s., výrobce odlitků z oceli a tvárné litiny, svařovaných komponent a také železničních podvozků.

Volná pracovní místa v Kutné Hoře je však možné najít i oblasti informačních technologií. Svůj závod má zde firma Foxconn Technology CZ, s.r.o., která se zabývá výrobou elektronických součástek a osobních počítačů a také vývojem řešení v oblasti IT.

Možnosti zaměstnání v Kutné Hoře může nabídnout i tabákový průmysl. Svůj výrobní závod má zde významný výrobce tabákových výrobků, firma Philip Morris ČR a.s..

V Kutné Hoře má svou provozovnu také pražská firma FRIGERA METAL, a.s., která se zabývá výrobou kovových dílů a zpracováním plechu a také firma GRAMEX, spol. s r.o., výrobce sedadel a komponentů vnitřního vybavení dopravních prostředků (pobočku má také v obci Zbraslavice). Firma U N I K O M, a.s., která se věnuje různým činnostem ve výrobní sféře i ve sféře služeb může také nabídnout uplatnění.

Možnosti zaměstnání v Kutné Hoře nabízí také potravinářství například pro profese pekař, cukrář/ka. Sídlí zde pekárny BENEŠ – PEKÁRNA, s. r. o., nebo také Středovy pekárny s.r.o., zabývající se výrobou pekárenských a cukrárenských výrobků.

Velké šance při hledání zaměstnání v Kutné Hoře jsou také v oblasti veřejných služeb. Uplatnění je možné najít jednak ve státní správě, ale i ve školství a ve velké míře také ve zdravotnictví. Některé pozice si samozřejmě vyžadují potřebnou kvalifikaci.

Mnoho pracovních příležitostí v okrese Kutná Hora nabízí blízké město Čáslav.

Kutnohorsko má ve svém hospodářství bohatě zastoupené zemědělství. I zde je proto možné hledat volná pracovní místa.

Nabídka práce Kutná Hora ZPS, TZP

Možnosti práce v Kutné Hoře pro občany se změněnou pracovní schopností:

Nabídka práce Kutná Hora ZPS, TZP na úřadě práce.

Pracovní agentury v Kutné Hoře

Personální (pracovní) agentury s pobočkou nebo sídlem v Kutné Hoře nabízející zaměstnání, resp. brigády:

  • ETHIC HR, s.r.o.

Ďalšie zdroje informácií: