Zlín – práce ve Zlíně, nabídka

Kompletní, aktuální nabídka práce, Zlín. Odkazy na stránky všech důležitých pracovních portálů, na kterých jsou nabízená volná pracovní místa ve Zlíně a okolí. Odkaz i na portál Ministerstva práce a sociálních věcí s nabídkou zaměstnání přes úřad práce ve Zlíně.

Tipy pro další možnosti hledání zaměstnání na Zlínsku: personální agentury ve Zlíně, hospodářsky významná odvětví v ZL a firmy v nich podnikající. Práce Zlínsko.

Nabídka práce Zlín

Nabídka práce ve Zlíně na největších českých pracovních portálech:

Na uvedených webových stránkách najdete nejen pracovní nabídky zaměstnání, ale také brigády pro Zlín.

Úřad práce ve Zlíně

Volná místa úřadu práce Zlín jsou zveřejněny na integrovaném portále Ministerstva práce a sociálních věcí.

Úřad práce Zlín – kontaktní údaje
Úřad práce – všechny okresy a základní informace

Brigády Zlín

Brigády ve Zlíně vám rády pomohou najít personální agentury, které zde mají svou kancelář. Jejich nabídky brigád najdete na webu. V některých případech se může vyplatit i samostatné hledání.
Podrobnější informace na téma brigáda ve Zlíně najdete později v samostatném článku Brigády Zlín.

Brigáda a práce v okolí Zlína

Brigády a nabídka práce Kroměříž – volná místa v okrese
Brigády a nabídka práce Uherské Hradiště – volná místa v okrese
Brigády a nabídka práce Vsetín – volná místa v okrese

Volná místa Zlín – další možnosti

Volná pracovní místa ve Zlíně i v jiných městech je mnohem jednodušší hledat v odvětvích, které jsou v daném městě nebo regionu nejvýznamnější. Firmy působící v daných oblastech nejdete například v online katalozích firem. Pracovní nabídky pak najdete na webové stránce konkrétní firmy v sekci označené “Kariéra”, “Pracovní příležitosti”, “Nabídka práce” a pod..

Možnosti práce Zlín:
Bohatou tradici má ve Zlíně výroba obuvi. Firma BAŤA, akciová společnost, největší prodejce obuvi v České republice má zde své sídlo. Výrobní závod má v obci Dolní Němčí nacházející se v okrese Uherské Hradiště.
Ke zlínským výrobcům obuvi patří například firmy GASI, s.r.o., Upman, s.r.o., výrobce obuvi a obuvnických svršků, firma ZEMAN Speciál s.r.o., zaměřena na výrobu speciální obuvi, nebo firma FERN s.r.o., výrobce pryžo-textilní lisované obuvi.
V obci Fryšták vzdálené jen několik kilometrů od Zlína se vyrábí trekingová obuv, lezečky, sandály značky Triop.

Možnosti zaměstnání můžou nabídnou i dodavatelé dílů pro obuvnické firmy. Například firma KSBW s.r.o. se zabývá výrobou podešví, firma GOGELA, spol. s r.o. výrobou latexových dílců a stélek, firma KOMPONENTY, a.s. ZLÍN vyrábí komponenty (podešve, gumárenské směsi a pod.) nejen pro obuvnickou výrobu, ale také pro automobilový průmysl.

Široké možnosti práce ve Zlíně nabízí i hutní průmysl zastoupený například firmami:

 • HAMAG, spol. s r.o. (výroba odlitků z litiny a slitin hliníku a mědi)
 • Kovárna VIVA a.s. (výroba zápustkových výkovků z legovaných, mikrolegovaných, uhlíkových a konstrukčních ocelí)
 • ZPS – SLÉVÁRNA, a.s. (výroba odlitků z šedé a tvárné litiny)

Firma ZPS – FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s., kromě tepelného zpracování oceli také vyrábí obráběcí nástroje, konkrétně frézy z rychlořezných ocelí. Výrobou obráběcích center, vícevřetenových a dlouhotočných automatů a CNC soustruhů se zabývá firma TAJMAC-ZPS, a.s..

Nabídka zaměstnání může ve Zlíně přijít i od některého ze zpracovatelů plastů, kteří mají na Zlínsku také bohaté zastoupení. V této oblasti působí například firmy:

 • D PLAST a.s. (výroba tmelů, granulátů, trubek a pod.) (Průmyslová zóna Příluky)
 • ELKOPLAST CZ, s.r.o. (výroba techniky pro nakládání s odpady, kontejnerů) (pobočka v obci Ostrata)
 • Promens a.s. (výroba plastových dílů reaktivním vstřikováním, tvarováním)
 • SPUR a.s. (výroba plastových výrobků – potrubní systémy, desky, profily, trubky)
 • Zlín Precision s.r.o. (výroba technických plastových dílů vstřikováním)

Potravinářství nabízí možnosti zaměstnání především pro pekaře v menších i větších pekárnách.
Ve Zlíně pečou například firmy PENAM, a.s., nebo Svoboda a Březík – pečivo s.r.o..
Známou firmou v potravinářském průmyslu sídlící na Zlínsku v obci Dolní Lhota u Luhačovic je Podravka – Lagris, a.s., zabývající se výrobou, zpracováním, distribucí a exportem různých potravinářských výrobků.

Nabídka práce ve Zlíně se dá samozřejmě najít i v dalších oblastech průmyslu.
Například firma AGC Fenestra a.s., člen AGC Group se zde zabývá výrobou izolačních skel a úpravou skla.

Další bohaté možnosti zaměstnání nabízí také zdravotnictví, školství a státní správa a to jak městské a okresní, tak i krajské zastoupení nejrůznějších úřadů.

Možnosti práce v dalších městech okresu Zlín:

Práce město Slavičín

V pro Zlínsko typickém obuvnickém odvětví je možné najít zaměstnání také ve městě Slavičín. Firma Prabos plus a.s. zde vyrábí pracovní, trekingovou a další speciální obuv. V oblasti kovovýroby působí například firma AGROL spol. s r.o., a ve městě má svůj provoz zaměřený na kovovýrobu také firma EC – TECH a.s..
Firma NTS Prometal Machining, s.r.o. (patřící do skupiny NTS-Group) se ve Slavičíně zabývá výrobou částí strojů a technologických zařízení.
Jen několik kilometrů od Slavičína v obci Rokytnice také sídlí firma zabývající se kovovýrobou. TVD-Technická výroba, a.s., se kromě toho zabývá také CNC zpracováním plechů a lisováním pryže a termoplastů.

Město Práce Napajedla

Významným poskytovatelem zaměstnání v Napajedlech je firma Fatra, a.s., výrobce podlahových krytin, izolačních a technických fólií, PVC granulátu a pod. (dříve Aliachem, a.s.). Výrobní závod má také ve městě Chropyně v okrese Kroměříž. Ve městě působí také mnoho stavebních firem.

Možnosti práce ve městě Fryšták mohou nabídnout firmy z různých odvětví průmyslu. Působí zde například firma SOLAR-TECHNIK s.r.o., zabývající se především výrobou stínící techniky, OBAL PRINT, s.r.o., vyrábějící obaly, firma KOVOTREND s.r.o., montující kovové konstrukce, nebo také firma AMD PARTNER s.r.o., montující kabelové svazky pro automobilový průmysl v Dolní Vsi.

Možnosti práce ve městě Brumov-Bylnice nacházející se jen několik kilometrů od slovenských hranic nabízí několik středních a menších firem. Mezi firmy s bohatou tradici ve své oblasti patří například firma CEBES a.s., zaměřena na výrobu komutátorů, kartáčových držáků a sběracích kroužků, ale také firma TRYON, s.r.o., která se zabývá výrobou nástrojů a přípravků. Obě firmy vyrábějí jak pro automobilový, tak i pro elektrotechnický průmysl.

Mnoho pracovních příležitostí v okrese Zlín nabízí také města Otrokovice a Luhačovice, Valašské Klobouky, Vizovice a Slušovice.

Nabídka práce Zlín ZPS, TZP

Možnosti práce ve Zlíně pro občany se změněnou pracovní schopností:

 • Integra, výrobní družstvo, Zlín (výroba štítků, elektro montáž, šití oděvů a pod.)
 • OBZOR, výrobní družstvo Zlín (výroba vypínačů, spínačů, mikrospínačů, vstřikovacích forem, nástrojů, plastových a kovových dílů)
 • Důbrava chemické výrobní družstvo (výroba pracích a čisticích prostředků a galanterie, kartonáž) – Valašské Klobouky

Nabídka práce Zlín ZPS, TZP na úřadě práce.

Pracovní agentury ve Zlíně

Mnoho, především větších podniků využívá agenturní zaměstnance. Vyplatí se proto sledovat při hledání práce také volná pracovní místa, které nabízejí personální agentury. Ve Zlíně jich působí hned několik. Pracovní agentury často kromě práce i brigády.

Mezi největší (počtem poboček) personální agentury ve Zlíně patří především:

 • Grafton Recruitment s.r.o.
 • Index Nosluš s.r.o.
 • Trenkwalder a.s.

Většina z nich má v nabídce trvalé zaměstnání i brigády.

Další agentury práce Zlín:

 • ACCEA (původně Start People s.r.o.)
 • Callis Inter s.r.o. (práce, brigády)

Ďalšie zdroje informácií: